O firmie

Regeneracja turbin samochodowych Mielec

Firma Turbonaprawa.pl świadczy usługi z zakresu naprawy oraz regeneracji turbosprężarek. Z powodzeniem możemy także wymienić urządzenie na nowe. Obsługujemy Klientów z Mielca i okolic, a także innych regionów Polski. Prowadzimy bowiem sprzedaż i usługi nie tylko stacjonarnie, ale też wysyłkowo. Cechuje nas wysoka efektywność działań połączona z bezwzględnym przestrzeganiem terminów. Pracujemy solidnie, rzetelnie i uczciwie. Dzięki temu zyskaliśmy sobie szerokie grono Klientów - zarówno wśród firm, jak i osób indywidualnych.

 

Renoma naszej firmy to efekt ciężkiej pracy i wieloletniej obecności w branży. Dziś śmiało możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy liderem wśród firm zajmujących się profesjonalną naprawą turbosprężarek. Ogromną uwagę przywiązujemy do weryfikacji dostarczonego do nas sprzętu i kompleksowego podejścia do naprawy. Mówiąc krótko - naprawiamy tak, aby turbina działała sprawie przez bardzo długi czas. Nie interesują nas połowiczne rozwiązania, gdyż wszelkie prace wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy. Stawiamy na profesjonalizm naszych pracowników i specjalistyczny sprzęt. Bez sztabu kompetentnych specjalistów oraz bez profesjonalnych testerów, urządzeń nie odnieślibyśmy takiego sukcesu, jakim obecnie możemy się pochwalić.

 

Wszelkie naprawy są wielokrotnie weryfikowane, a urządzenia poddawane są surowym testom. Zależy nam bowiem nie tylko na szybkiej i skutecznej naprawie, ale też gwarancji bezpieczeństwa dla naszych Klientów. Surowe zasady jakimi się kierujemy w pracy sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku w zakresie skutecznych i sprawnych napraw turbosprężarek.

 

Prowadzimy rozbudowaną politykę lojalnościową, doceniając dotychczasowych, jak i nowych Klientów. Wykorzystujemy najlepsze na rynku części renomowanej firmy Melett. Co więcej - wyróżniają nas wysoce konkurencyjne ceny. Na wykonywane usługi dajemy roczną gwarancję!