regeneracja turbosprężarki

Regeneracja turbosprężarek Mielec

Turbonaprawa.pl jest renomowaną firmą specjalizującą się w kompleksowej regeneracji turbosprężarek oraz dostarczaniu nowych urządzeń. Świadczymy profesjonalne usługi na terenie Mielca i okolic. Kierujemy się najwyższymi standardami pracy mając na względzie nie tylko efektywność swojej pracy, ale też bezpieczeństwo Klienta w zakresie korzystania z naprawionego sprzętu.

 

Turbosprężarkę można do nas dostarczyć osobiście lub wysłać Kurierem. Świadczymy bowiem usługi stacjonarnie, a także drogą wysyłkową. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy Klient może nam dostarczyć turbinę osobiście, zatem w razie potrzeby służymy pomocą i zamawiamy Kuriera, który na nasz kosz odbiera uszkodzony sprzęt i dostarcza go do Turbonaprawa.pl

 

Regeneracja dostarczonej do nas turbiny rozpoczyna się od szczegółowego sprawdzenia jej stanu technicznego i zlokalizowaniu uszkodzenia. Konieczne jest w tym celu rozłożenie turbosprężarki na części. Turbina jest rozkładana i odbywają się oględziny poszczególnych elementów urządzenia. Konieczne jest oczyszczenie ich w specjalnej myjce ultradźwiękowej oraz szkiełkowanie i piaskowanie. Dzięki takim zabiegom turbina odzyskuje pierwotny wygląd i możliwe jest precyzyjne określenie specyfiki uszkodzenia. Konieczne będzie też szczegółowe zweryfikowanie powierzchni turbosprężarki oraz sprawdzenia punktów pomiarowych.

 

Po określeniu co jest przyczyną usterki można przystąpić do działań. W firmie Turbonaprawa.pl przykłada się bardzo dużą uwagę do wszystkich etapów naprawiania turbiny - od wyważenia wirnika turbiny, aż po doważenie całego układu wirującego. Turbina w poszczególnych etapach naprawy poddana jest szczegółowym i specjalistycznym testom, które pozwalają na bieżąco zapewniać najwyższym standard naprawy i eliminować ewentualne nieprawidłowości. Montaż ostateczny turbosprężarki odbywa się dopiero wówczas, gdy mamy pewność, że awaria została raz na zawsze wyeliminowana.  

 

Do turbosprężarki dołączamy:

- kartę gwarancyjną

- protokół wyważenia końcowego

- jasną i czytelną instrukcję montażu turbiny

 

Nasz sprzęt objęty jest roczną gwarancją. Udzielamy jej zarówno na nową, jak i naprawioną turbinę!